9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

До України прибули ще п`ять локомотивів “General Electric”

Сьогодні, 19 листопада, ще п’ять локомотивів виробництва “General Electric” вивантажили в МП «Чорноморськ»

Повідомляє Національний промисловий портал.

Після проходження усіх митних процедур локомотиви “Тризуб” відправляться на “Крюківський вагонобудівний завод” де їх чекає доукомплектування. На підприємстві їх встановлять на нові візки, додадуть маску, пофарбують тощо.

blank

По завершенню усіх робіт локомотиви будуть прийняті в експлуатацію та почнуть перевозити вантажі.

Тепловози, що виготовляються для ПАТ «Укрзалізниця», адаптовані до кліматичних умов, колії 1520, екологічні, надійні, економні в обслуговуванні та комфортні для локомотивних бригад. Порівняно з тепловозами 2ТЕ10 і 2ТЕ116 шкідливі викиди знижені на понад 40 %. Це вантажні тепловози нового покоління з асинхронними тяговими електродвигунами потужністю 3356 кВт. Конструкційна швидкість становить 120 км/год. Тепловози мають більші міжремонтні пробіги. Вони обладнані сучасними системами безпеки руху й радіозв’язку, системою автоматичного виявлення пожежі та пожежогасіння. У них високі тягові властивості за рахунок вбудованої комп’ютеризованої мікропроцесорної системи управління й діагностики з електронним вприском палива. Вона контролює та відображає на дисплеї пульта управління стан усього обладнання й експлуатаційних параметрів локомотива, здійснює самодіагностику систем і миттєво повідомляє машиніста про виникнення будь-яких несправностей. Система діагностики здатна виявити дефекти на ранніх стадіях і передати дані машиністу та сервісній групі.

Для локомотивної бригади створені безпечні та комфортні умови праці. Кабіна тепловоза оснащена системою клімат-контролю; є холодильник, піч та ергономічний санвузол; пасивна система безпеки захищає локомотивну бригаду при аварійному зіткненні; застосовуються новітні шумоізоляційні та вібродемпфуючі матеріали. У кабіні управління встановлено високоміцне лобове скло з електрообігрівом. Дзеркала заднього виду також обігріваються та за допомогою дистанційного управління можуть змінювати своє положення.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” і КВБЗ почали випробування нового тепловоза GE “Тризуб”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають