9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

До Києва прибув перший прямий контейнерний поїзд з Китаю (відео)

Філія «Центр транспортного сервісу «Ліски» АТ «Укрзалізниця» в Києві у понеділок, 8 червня, прийняла перший рейс прямого контейнерного поїзда з Китаю.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на видання Порти України.

«Відстань в 7649 км поїзд подолав за 10 діб, 5 годин і 27 хвилин (маршрутна швидкість поїзда – 747,9 км на добу). Для порівняння, доставлення контейнерів з Китаю в Україну морським шляхом зайняло б 45 діб. Номенклатура доставлених вантажів дуже різна: від взуття до бурильних труб і комп’ютерного томографа. Особливість даного поїзда в тому, що вантажі доставлялися з північних районів Китаю, що складно організувати морським шляхом через віддаленість від морських портів Китаю», – повідомив в.о. члена правління «Укрзалізниці» Роман Веприцький у Facebook.

За його словами, «Укрзалізниця» планує організувати курсування подібних поїздів на постійній основі. Вже заплановані наступні поїзди на 16 і 26 червня. Наразі йде процес налаштування внутрішньої логістики переміщення контейнерів всередині України та завантаження контейнерного поїзда у зворотному напрямку.

Укрзалізниця прийняла перший контейнерний поїзд Китай — Україна

Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia прийняла перший контейнерний поїзд з Китаю🎉. Він 8 червня прибув на станцію Київ-Ліски, повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Ivan Yuryk.За словами керівника компанії, відстань у 9 тис. км через території чотирьох країн поїзд подолав за 1⃣5⃣ діб.💬«Сьогодні історичний момент — прийнято перший контейнерний поїзд🚉 Китай — Україна. Зважаючи на посилення торговельно-економічних відносин між нашими країнами важливо вибудувати якісну транспортну логістику. Залізничні контейнерні перевезення — це дійсно надійний, дешевий та зручний вид перевезень, який може стати конкурентним у сполученні Китай — Україна», — зазначив Іван Юрик.☝У складі поїзда 31 фітингова платформа, навантажена 41 сорокафутовим контейнером. ☝Цим поїздом до України були доставлені:✅бурильні труби;✅медичне обладнання;✅бензинові тримери;✅товари народного вжитку.☝До цього через територію України прослідувало 10 транзитних контейнерних поїздів Китай — країни Європейського Союзу.Детальніше за посиланням https://www.uz.gov.ua/press_center/up_to_date_topic/520125/

Опубліковано Укрзалізниця – Ukrzaliznytsia Вівторок, 9 червня 2020 р.

В майбутньому планується організувати контейнерні поїзди на філії «Ліски» в Харкові та Дніпрі.

Останні новини:

Зараз читають