9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

Для чого потрібно туристичне страхування і як воно працює

Туристичне страхування сьогодні це ваш захист під час поїздок закордон з метою відпочинку. Перш за все, це компенсація медичних витрат, які можуть виникнути в результаті нещасного випадку та непередбачуваних травм.

У зв’язку з цим, плануючи туристичну чи будь-яку іншу поїздку, важливо на тлі приємних клопотів і планів не забути про поліс туристичного страхування для тих, хто виїжджає закордон. Часто договір страхування не просто банальність, а вже необхідність, яка стане запорукою вашого спокою і фінансової підтримки в разі захворювання або травмування під час подорожі.

Таким чином, плануючи власний відпочинок, бажано оформити якісне туристичне страхування у перевірених компаній. Саме на спеціалістів компанії ви будете спиратися під час розв’язання проблем, що можуть виникнути у вас під час відпочинку. Гарним помічником у цьому може стати страхування для виїзду за кордон. Варто зазначити, що кожен третій українець, що виїжджає закордон, користується полісом компанії VUSO.

Під час перебування закордоном несподіванки можуть очікувати на вас будь-якої миті, тож в цьому контексті важлива допомога та підтримка у потрібний час протягом всього дня (24/7).

Зазначимо, що медичне страхування необхідно під час відвідин країн з безвізовим режимом, оскільки кожна особа, що в’їжджає до держави ЄС у туристичних цілях повинна мати страховий поліс.

Пропонуємо ознайомитися з відео, де розповідається про те, для чого потрібна туристична страховка:

Види страхування

На сьогодні найпоширенішими у галузі є два види страхування:

  1. Компенсаційне страхування, де турист спочатку оплачує послуги страхової компанії, а після повернення з-за кордону компанія повертає кошти
  2. Сервісне страхування, в рамках якого медичний заклад, де знаходиться турист, безпосередньо зв’язується зі стразовою компанією.  

Кожен турист сам обирає програму, згідно з якою буде медично застрахований. У своїй більшості туристичне страхування включає надання невідкладної медичної допомоги у відповідних умовах, лікування, перевезення до місця лікування на спеціальному транспорті, покриття вартості ліків тощо.

Існують і додаткові опції, що регулюються більш насиченими програмами захисту в рамках туристичного страхування. В них містяться можливості проживання у готелі/будинку додаткові дні, якщо турист не здатен повернутися додому через стан здоров’я у попередньо зазначений час, можуть надаватися послуги адвоката, пошук багажу під час авіаперельотів, відновлення та заміну документів і багато іншого.

літак лоукост
Фото з вільного доступу

Говорячи про туристичне страхування, важливо зазначити, які випадки не підпадають під його дію:

  • Хронічні захворювання
  • сонячні опіки
  • захворювання, що були викликані в результаті вживання алкоголю та наркотичних речовин
  • нещасні випадки внаслідок ризикованих дій, викликаних самим туристом
  • здійснення щеплень чи вакцинацій, втручання пластичного хірурга під час туристичної подорожі
  • навмисне заподіяння шкоди
  • самогубство
  • шкода здоров’ю під час участі туриста у страйках

Мінімальна сума страхування в туристичній сфері в Україні становить три тисячі гривень, де дві тисячі ідуть на медичні витрати, а тисяча – на відшкодування витрат, що пов’язані з нещасним випадком. Максимальна ж сума полісу медичного страхування закордон може становити до 30 тисяч євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають