9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 23 Травня, 2022

“Держгідрографія” знайшла безпечні судноплавні коридори до українських портів на фоні російських навчань

“Держгідрографія” визначила коридор для безпечного заходу торгових суден в українські порти, що обумовлено рішенням російського флоту провести навчання у Чорному та Азовських морях і перекрити основні шляхи підходу до України.

Глибина коридору підтверджена на рівні 15-22,5 метри, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Економічну правду.

Спеціальні судна ДУ “Держгідрографія” провели 450 кілометрів лінійної зйомки структури дна в районі Дністровської балки. Дослідження підтвердили безпечність для судноплавства морського коридору між західною межею району незаконних навчань РФ та Дністровською балкою.

“За минулу добу ми фіксували безперебійний трафік торгових суден. Більшість з них дотримувалися рекомендацій та використовували морський коридор оминаючи зону незаконних військових навчань РФ”, – заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.  

blank
Великий гідрографічний катер БГК-334 Фото з відкритих джерел

З метою допомогти капітанам надійно прокладати маршрут судна з урахуванням осадки та маневрових характеристик, найближчим часом буде зроблена великомасштабна врізка на навігаційні карти із детальною інформацією щодо стану глибин в морському коридорі. 

Також визначено координати віртуальних засобів навігаційного обладнання для чіткого встановлення меж морського коридору. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають