9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Державіаслужба видала трьом українським авіакомпаніям права на шість нових маршрутів за кордон

Державна авіаційна служба України видала трьом українським авіакомпаніям права на шість маршрутів за кордон. Рішення про це комісія регулятора прийняла 29 липня та офіційно опублікувала його 3 серпня.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Авіакомпанії SkyUp дозволили регулярно літати по два рази на тиждень з Києва та Львова в Бахрейн, три рази на тиждень з Києва в Фуншал у Португалії, чотири рази на тиждень з Києва до столиці Кувейту Ель-Кувейт.

Ще комісія Державіаслужби схвалила заявку Bees Airline на регулярні рейси Київ-Гельсінкі. Авіакомпанія зможе літати за цим маршрутом до трьох разів на тиждень.

Windrose з 1 по 15 вересня зможе виконувати до 14 чартерних рейсів в тиждень на маршруті Київ-Тель-Авів для перевезень груп хасидських паломників, які полетять до Умані на святкування єврейського Нового року Рош Ха-Шана.

Комісія також анулювала право МАУ на польоти з Києва в Ель-Кувейт, оскільки авіакомпанія його не використовувала понад рік.

В рамках цього ж засідання регулятор відмовив SkyUp у виході на маршрути Львів-Ель-Кувейт і Київ-Даммам на підставі частини 8 статті 94 Повітряного кодексу України.

Зазвичай регулятор посилається на неї, коли на маршруті є обмеження на число можливих рейсів і вихід нових авіаперевізників неможливий до зміни в міжурядових угодах.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають