9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 10 Грудня, 2023

Чернівці отримали першу партію українських автобусів (фото)

До Чернівців прибули перші п’ять автобусів моделі Ataman, виготовлені компанією “Черкаський автобус”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення міського голови Чернівців Романа Клічука.

Нові автобуси закуплені для тролейбусного управління і покликані створити у місті конкурентні умови між міським та приватним транспортом, для подальшого підвищення якості останнього.

Скріншот з відео Чернівецької міської ради

Автобуси Ataman мають низькопідлогову вставку у задній частині салону. Вони обладнані пандусами, системою валідації, автоматичного підрахунку пасажирів та відеоспостереженням. На сторінці чернівецького міського голови зазначають, що система валідації та підрахунку пасажирів дозволить налагодити роботу послуги з пільгових перевезень. Таким чином місто витрачатиме рівно стільки фінансових ресурсів, скільки потрібно, без перевищення зазначених витрат.

Перші автобуси обслуговуватимуть чернівецький міський маршрут №9, що сполучає Гравітон та Соборну площу.

Загалом місто отримає 35 таких автобусів, які працюватимуть у різних районах міста. Крім того, найближчим часом планується проведення закупівлі нових тролейбусів для міської мережі.

Скріншот з відео Чернівецької міської ради

Нагадаємо, нещодавно ми повідомили про те, що Краматорськ продовжує закуповувати нові українські автобуси. Наразі місто отримало вже дві партії по дев’ять (9) автобусів Еталон А08128 «Троянда». Загалом Краматорськ отримає 32 таких автобуси.

Останні новини:

Зараз читають