9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Через порт “Чорноморськ” проклали новий мультимодальний маршрут з Туреччини до Польщі

В Адміністрації морських портів України розповіли про запуск мультимодального маршруту між портом Карасу (Туреччина) та польським Славкувом через порт Чорноморськ в Одеській області.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це повідомив директор департаменту організації роботи портів АМПУ В’ячеслав Вороной на міжнародній конференції “Мультимодальний транспортний маршрут: Чорне море – Балтійське море. Розвиток, стратегія, проєкти”, яка проходить в рамках Ukrainian Ports Forum 2021.

За його словами, контейнери будуть слідувати з турецького порту в Чорноморськ поромом, потім залізницею – на Мультимодальний термінал в Славкуві, звідки будуть відправлятися в країни Скандинавії та Північної Європи.

“З Чорноморська вже була відправлена ​​тестова партія у 25 контейнерів”, – зазначив Вороной.

Повідомляється, що весь маршрут між Карасу і Славкувом займає 4 доби, а вартість відправлення контейнера становить 1,5 тисячі євро.

“Наступний етап передбачає розширення до 2-х маршрутів між терміналами. А третій етап передбачає перевезення автомобільних контейнерів без тягача”, – додав він.

Також Вороной підкреслив, що термін доставлення до північних портів за цьому маршруту однаковий з терміном перевезення через порти Адріатичного моря, але варто таке перевезення дешевше.

“Для реалізації цього маршруту АМПУ в рекордні терміни реконструювала залізничний шлях в порту Чорноморськ, УЗ підготувала залізничну інфраструктуру, а МІУ підготувало проєкт закону про мультимодальні перевезення”, – підсумував директор департаменту організації роботи портів АМПУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають