9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Вересня, 2022

Британія передасть Україні 120 контейнерів для перевезення зерна та ремонтне обладнання

Міністр інфраструктури України і його британський колега підписали Спільний план дій для допомоги у відновленні транспортної інфраструктури України.

Згідно з Планом Велика Британія погоджується надавати експертизу від британських приватних організацій, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Британські партнери запропонують план з реконструкції аеропортової та портової інфраструктури, а також працюватимуть з Міністерством інфраструктури України над можливістю навчання персоналу аеропортів, диспетчерів повітряного руху та авіаційної безпеки.

Велика Британія також передасть 5 автобусів від Go Ahead Group для покращення мобільності українського населення та придбає обладнання для відновлення критично важливих маршрутів експорту зерна.

Міністр транспорту Великої Британії також детальніше розповів про пакет підтримки “Укрзалізниці” обсягом 10 млн фунтів стерлінгів, який було раніше анонсовано. В рамках цього пакету буде придбано обладнання для ремонту мостів і облаштування тунелів, понад 120 контейнерів для транспортування зерна.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають