9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 16 Травня, 2022

Бориспіль увійшов в ТОП-15 аеропортів Європи за інтенсивністю пасажиропотоку

Міжнародний аеропорт Бориспіль зайняв 14 місце в рейтингу аеропортів за кількістю пасажирів, випередивши аеропорти Відня, Рима, Лісабона, Афін, Мюнхена, Женеви, Цюріха, Мілана, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Варшави і ще понад 300 найбільших аеропортів Європи.

Про це розповів голова наглядової ради ДП МА “Бориспіль” Володимир Жмак, посилаючись на звіт ACI Europe (Міжнародна рада аеропортів Європи), передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Реагуючи на виклики пандемії, у 2020 році ми розробили “Антикризову програму” відновлення роботи аеропорту Бориспіль. І останні результати підтверджують, що обраний нами шлях – правильний. Згідно зі звітом ACI Europe, в який увійшов 341 найбільший аеропорт Європи, ми випередили ряд потужних аеропортів. У тому числі і аеропорти Відня, Риму, Лісабона, Афін, Мюнхена, Барселони, Брюсселя, Стокгольма, Цюріха, Мілана та Варшави. У звіті, оприлюдненому в червні, представлені дані за пасажиропотоком. За 4 місяці 2021 року аеропорт Бориспіль піднявся на 14 місце в Європі і вперше в історії увійшов в топ-15. Такий результат став можливим завдяки злагодженої роботі всіх підрозділів аеропорту для розвитку авіаційної мережі і відновлення пасажиропотоку”, – пояснив Жмак.

Він додав, що станом на травень 2021 року аеропорт Бориспіль вже відновив 60% рейсів щодо показників 2019 року.

“При цьому, станом на травень цього року країни-учасниці “Євроконтролю” поновилися лише на 39% щодо 2019 року. Тому аеропорт Бориспіль відновлюється в півтора рази швидше. Зараз ми очікуємо повноцінного відновлення авіасполучення з країнами ЄС для активного зростання пасажиропотоку”, – додав Жмак.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають