9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Болгарія збільшить кількість дозволів на вантажні автоперевезення для України

У 2022 році українські автоперевізники отримають від Болгарії на 25% більше дозволів на міжнародні перевезення.

Про це сторони домовилися на черговому засіданні українсько-болгарської Змішаної Комісії з міжнародних автомобільних перевезень вантажів та пасажирів, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Landlord.

За результатами переговорів були прийняті рішення щодо розширення двостороннього співробітництва у сфері автомобільних перевезень. На 2021 рік українські перевізники додатково отримають 3 тис. універсальних дозволів, з них 600 будуть доступні на пунктах видачі дозволів вже цього тижня.

На 2022 рік збільшено квоту дозволів майже на 25%, з 20,3 тис. до 25,5 тис. Ще універсальний бланк дозволу можна використовувати для наступних видів перевезень: двосторонній; транзитний; комбінація двостороннього та транзитного перевезення в прямому та зворотному сполученні.

“Збільшення кількості дозволів на перевезення з Болгарією — хороший індикатор розвитку наших торговельних стосунків з ЄС. Ми очікуємо на аналогічні рішення від решти наших європейських партнерів. Коли у 2015 році ми підписували Угоду про асоціацію з ЄС, однією з ключових засад для посилення економічної співпраці було те, що динаміка товарообороту не має погіршуватися. На основі цього принципу буде формуватися подальша політика Мінінфраструктури щодо міжнародних перевезень”, — зауважив Мустафа Найєм, заступник міністра інфраструктури.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають