9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 14 Червня, 2021

Білоруське річкове пароплавство показало, як доставлявся унікальний вантаж по Дніпру і Прип’яті (відео)

 • Білоруське річкове пароплавство оприлюднило відео процесу перевезення і вивантаження великогабаритного устаткування для ВАТ “Мозирський нафтопереробний завод”, який здійснювався по Дніпру і Прип’яті ще в травні поточного року.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

  Баржі з обладнанням для білоруського підприємства робили транзитну зупинку в Київському річковому порту, але тоді в столичному порту не змогли дати більш докладних відомостей про перевезений вантаж і особливості його транспортування.

  Тепер же в БРП поінформували, що довжина транспортованої вакуумної колони становила 42 м, діаметр – 9,5 м, вага – 316,5 т. Вона була виготовлена ​​в Італії. З порту Ортона, що на узбережжі Адріатичного моря, вантаж доставили в Херсон. Тут перевантаження вакуумної колони здійснювалося двома 275-тонними кранами судна Tracer, що перевозив її.

  Сепаратор кислого факела завдовжки майже 15 м і діаметром 6 м важив 61 тонну. Його виготовили в Австрії і доставили в Херсон по Дунаю і Чорному морю. Перевантаження здійснювалася за допомогою портального крана в Херсонському річковому порту.

  Далі шлях по річках протяжністю понад 1100 км дві баржі з негабаритним вантажем подолали за 20 діб.

  По прибуттю вантажів, біля причалу Мозирського НПЗ, через високий рівень води в Прип’яті довелося спорудити земляну дамбу, яка утворила своєрідний басейн, з якого відкачали частину води до необхідного рівня. Після проведених робіт тягач зміг вивантажити сепаратор. Потім все ті ж операції довелося повторити для вивантаження вакуумної колони.

  У Білоруському річковому пароплавстві відзначають, що описаний рейс в черговий раз показав зручність річки для перевезень подібного роду негабаритних вантажів.


  Про допомогу проекту

  АвторЦТС

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Черкасах та Запоріжжі розпочався сезон пасажирської річкової навігації

  У Черкасах та Запоріжжі стартував сезон туристичної навігації внутрішніми водними шляхами України.Про це...

  “Іскра” розробляє нову багатофункціональну РЛС “Мангуст” (фото)

  КП "Науково-виробничий комплекс "Іскра", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", продовжує працювати над новітньою багатофункціональною РЛС "Мангуст" (або 1Л300).

  У Києві представили компактні українські електромобілі Konyk (фото)

  У Києві в рамках спеціалізованих виставок ComAutoTrans і Автотехсервіс відбулася презентація компактних електромобілів українського виробника.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Підприємство “Спайтек” покращило оптичну платформу та оновило камеру українського мультикоптера Windhover

  Одеське приватне Науково-виробниче підприємство "Спайтек" (Spaitech) суттєво оновило оптичну платформу свого флагманського мультироторного безпілотника Windhover.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В Україні налагодили виробництво кулеметів КТ-12,7 на Заводі «Маяк»

  В Україні налагодили ще одне виробництво великокаліберних кулеметів КТ-12,7 калібру 12,7х108 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З порту Ізмаїл баржами по Дунаю відправили партію самоскидів БелАЗ до Сербії (фото)

  Державне підприємство "Ізмаїльський морський торговельний порт" здійснило перевантаження на баржі трьох кар'єрних самоскидів марки БелАЗ, які відправляться в Сербію по річці Дунай.

  У Дніпрі запустили найдовший штучний струмок в Україні (фото)

  Одна з найбільш відомих пішохідних вулиць Дніпра, яка має назву Катеринославський бульвар II, вже стала новою візитною карткою міста. Одним зі знакових...

  У Івано-Франківську виконали капремонт автодрезини на замовлення порту «Південний» (фото)

  Івано-Франківський локомотиворемонтний завод виконав капітальний ремонт автодрезини для ДП "Морський торговельний порт Южний". Ремонт тривав протягом чотирьох місяців.Передає Національний...

  Зараз читають

  Італійська компанія додатково закупила 10 українських двигунів для ракети-носія Vega

  КБ "Південне" спільно з ДП "Південмаш" та італійська компанія AVIO S.p.A досягли домовленості про додаткове постачання 10...

  РНБО ухвалила рішення про розвиток української авіабудівної галузі

  Рада національної безпеки та оборони ухвалила рішення про розвиток в Україні авіабудівної галузі.Про...

  В Україні збільшилося виробництво металургійної продукції

  За січень-квітень 2021 року у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року виробництво чавуну в Україні збільшилося на...

  Завершено один з етапів вогневих випробувань колісної САУ “Богдана” (відео)

  Дослідний зразок колісної САУ 2С22 "Богдана" пройшов один з етапів заводських випробувань на полігоні Широкий Лан.