9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Білоруське річкове пароплавство показало, як доставлявся унікальний вантаж по Дніпру і Прип’яті (відео)

Білоруське річкове пароплавство оприлюднило відео процесу перевезення і вивантаження великогабаритного устаткування для ВАТ “Мозирський нафтопереробний завод”, який здійснювався по Дніпру і Прип’яті ще в травні поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ЦТС.

Баржі з обладнанням для білоруського підприємства робили транзитну зупинку в Київському річковому порту, але тоді в столичному порту не змогли дати більш докладних відомостей про перевезений вантаж і особливості його транспортування.

Тепер же в БРП поінформували, що довжина транспортованої вакуумної колони становила 42 м, діаметр – 9,5 м, вага – 316,5 т. Вона була виготовлена ​​в Італії. З порту Ортона, що на узбережжі Адріатичного моря, вантаж доставили в Херсон. Тут перевантаження вакуумної колони здійснювалося двома 275-тонними кранами судна Tracer, що перевозив її.

Сепаратор кислого факела завдовжки майже 15 м і діаметром 6 м важив 61 тонну. Його виготовили в Австрії і доставили в Херсон по Дунаю і Чорному морю. Перевантаження здійснювалася за допомогою портального крана в Херсонському річковому порту.

Далі шлях по річках протяжністю понад 1100 км дві баржі з негабаритним вантажем подолали за 20 діб.

По прибуттю вантажів, біля причалу Мозирського НПЗ, через високий рівень води в Прип’яті довелося спорудити земляну дамбу, яка утворила своєрідний басейн, з якого відкачали частину води до необхідного рівня. Після проведених робіт тягач зміг вивантажити сепаратор. Потім все ті ж операції довелося повторити для вивантаження вакуумної колони.

У Білоруському річковому пароплавстві відзначають, що описаний рейс в черговий раз показав зручність річки для перевезень подібного роду негабаритних вантажів.

АвторЦТС

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають