9.5 C
Alba Iulia
Субота, 10 Червня, 2023

Azur Air Ukraine теж почне виконувати вантажні рейси на пасажирських літаках

Авіакомпанія Azur Air Ukraine розпочала підготовку до виконання вантажних перевезень на далекомагістральних літаках Boeing 767-300.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У компанії заявили, що, з огляду на введений Кабінетом міністрів України карантин і закриття пунктів пропуску через державний кордон, рейси компанії здійснювалися тільки в рамках евакуаційних заходів з метою повернення громадян України додому. У зв’язку з цим перевізник зазнає збитків, зумовлених об’єктивними обставинами. У даній ситуації в Azur Air Ukraine шукають можливості виконання польотів поза пасажирських перевезень.

“Так, керівництвом авіакомпанії здійснюються організаційні та технічні заходи по частковій зміні конфігурації пасажирських літаків Boeing 767-300 на вантажні, зокрема, демонтаж пасажирських крісел тощо. Такі заходи мають на меті забезпечити вантажопідйомність пасажирських літаків Boeing 767-300 і перевезення в рамках гуманітарних рейсів медичного обладнання та препаратів, товарів першої необхідності тощо”, – поінформували в Azur Air Ukraine.

Відзначимо, що зараз дана авіакомпанія має шість літаків, три з яких – Boeing 767-300.

Останні новини:

Зараз читають