9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Azur Air Ukraine отримає два широкофюзеляжні літаки та значно збільшить частоту польотів

Авіакомпанія Azur Air Ukraine в цьому році планує збільшити обсяг перевезень, і в підсумку досягти позначки в 1100000 пасажирів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Як повідомила компанія на сторінках бортового журналу L’Azure, це не наміри, а спланована разом зі стратегічним партнером, туроператором ANEX Tour, програма розширення діяльності авіакомпанії як українського чартерного перевізника.

Традиційним напрямом, який формує літній розклад авіакомпанії, є Туреччина. В останні роки кількість рейсів Azur Air Ukraine на улюблені українцями курорти зростає, а географія польотів охоплює все нові регіони. Чи не буде винятком і нинішнє літо, авіакомпанія збільшує частоту польотів в Анталію з Києва, а також відкриває нові рейси на Егейське узбережжя з чотирьох регіональних аеропортів України.

Наймасштабніша польотна програма з України до Туреччини стала можливою завдяки поповненню авіаційного парку авіакомпанії.

blank
Фото: Дмитрj Бірін

З середини квітня флот авіакомпанії буде поповнено ще двома широкофюзеляжний літак Boeing 767-300, які пропонують два класи обслуговування — економічний і бізнес. Бізнес-клас буде введений на чартерних рейсах з України, а відчути його сервіс і комфорт зможуть пасажири рейсів Azur Air Ukraine, які будуть направлятися в Анталію, Даламан, Шарм-ель-Шейха, Туніс і Барселону.

Крім того, авіакомпанія удосконалює далекомагістральний розклад, і вже наступної зими сезону 2019-2020 обіцяє багато сюрпризів для пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають