9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Автобусний оператор FlixBus запустив внутрішні рейси по Україні

Автобусний оператор FlixBus запускає внутрішні рейси по Україні. Так, з 8 липня відкриваються напрямки Київ — Одеса — Затока, Київ — Житомир — Рівне — Львів, Київ — Житомир — Новоград-Волинський — Рівне — Львів — Ужгород.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Нові лінії запущені в партнерстві з компанією Euroclub. Автобуси зберегли оригінальне брендування Euroclub і мають зелені наклейки “In copperation with FlixBus”, за якими їх можна буде ідентифікувати на зупинках.

Автобуси, які будуть працювати на маршрутах, – Mercedes, Man і Neoplan, їх середній вік – 6 років, вони обладнані кондиціонерами, розетками, а в салонах є Wi-Fi.

“В умовах обмеженого в’їзду в Європу можливість їздити всередині країни стала ще більш важливою для українців. В Україні ми починаємо з популярних напрямків: Київ — Львів, Київ — Ужгород і Київ — Затока через Одесу. На внутрішніх лініях ми дотримуємося тих же стандартів дезінфекції та гігієни, як і на міжнародних, щоб пасажири відчували себе в безпеці, вирушаючи з нами в подорож цього літа”, – повідомив директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман.

Автобуси за маршрутом Київ — Одеса — Затока відправляються три рази в тиждень: в п’ятницю, суботу та неділю з Києва о 22:50 з прибуттям о 6:00 до Одеси, і 7:50 до Затоки. Назад автобус відправляється в суботу, неділю і понеділок о 19:00 з Затоки, о 20:50 робить зупинку в Одесі, і о 4:10 прибуває до Києва.

Лінія Київ — Львів курсуватиме щоденно з відправленням о 7:50 з Києва і прибуттям о 15:00 до Львова. Назад автобус виїжджає о 10:00 зі Львова і прибуває о 17:00 до Києва. Зупинки також будуть в Житомирі та Рівному.

Маршрут Київ — Ужгород буде працювати на запущеній раніше лінії Київ — Відень, яка їздить двічі на тиждень: у середу і суботу автобус відправляється з Києва о 7:50 і прибуває до Ужгорода о 21:25, з зупинками в Житомирі, Новоград-Волинському, Рівне та Львові. Назад автобус виїжджає в понеділок і п’ятницю о 4 ранку з Ужгорода і прибуває о 15:55 до Києва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають