Автобус авіакомпанії МАУ почав виконувати рейси Вінниця — аеропорт Бориспіль

3852
 • 1 липня авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” в партнерстві з ПрАТ “АТАСС-Бориспіль” почала виконувати перевезення, що передбачають доставлення пасажирів МАУ з Вінниці в аеропорт Бориспіль, а також у зворотному напрямку.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Як уточнили в авіакомпанії, першим рейсом з Вінниці вирушило 10, у зворотному напрямку – 3 пасажири.

  Рейси між Вінницею і головним столичним аеропортом будуть здійснюватися на щоденній основі, перевезення виконуються на автобусах Neoplan. Відправлення з Києва — від термінала D Міжнародного аеропорту Бориспіль, з Вінниці — з привокзальної площі КП “Аеропорт Вінниця”. З аеропорту Бориспіль автобус відправляється о 20:25, з Вінниці — о 03:00. Як раніше повідомлялося, час в дорозі складе 4 години.

  Зареєструватися на комбіновані рейси можна на сайті авіакомпанії та з мобільних пристроїв. Також діє автоматична реєстрація. Норми багажу і ручної поклажі МАУ поширюються на автобусні рейси. При цьому реєструвати багаж на автобусну частину маршруту не потрібно. До перевезення на автобусах не приймаються тварини, великогабаритне спортивне спорядження, нескладні інвалідні крісла і зброя.


  Про допомогу проекту

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here