9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

“Авіалінії Антонова” збільшили дохід на 24%

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова”, провідний світовий оператор важкого транспортного Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн, з початку 2019 року збільшила дохід більш ніж на 20%.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

“Дохід “Авіаліній Антонова” за січень-квітень в порівнянні з аналогічним періодом минулого року збільшився на 24%, в тому числі завдяки самостійній роботі підприємства за програмою SALIS (Strategic Airlift Interim Solution) з січня цього року”, – повідомили в ДП “Антонов “.

“За чотири місяці 2019 року в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року абсолютний тоннаж вантажу, що перевозиться знизився на 9%, при цьому загальний вантажообіг збільшився на 3%, а загальний наліт парку авіакомпанії зріс на 18%”, – уточнили на підприємстві.

Як відзначили в ДП “Антонов”, станом на сьогодні, “Авіалінії Антонова” виступають лідером світового ринку авіаперевезень надважких і негабаритних вантажів з часткою 66,7% в загальному обсязі перевезень. Частка російської “Волга-Дніпро” оцінюється у 29,12%, арабської Maximus (ОАЕ) – в 4,18%.

Серед ключових пріоритетів “Авіаліній Антонова” на найближчу і середньострокову перспективу в ДП виділили подальше нарощування робіт за програмами модернізації флоту “Русланів” компанії, а також імпортозаміщення російських комплектуючих.

“Одне з ключових завдань — подальша модернізація нашого флоту Ан-124-100, будь-які відстрочки та зволікання тут неприйнятні: міжнародні вимоги для виконання польотів стають більш жорсткими. З огляду на те, що наші основні ринки — це країни ЄС, США, Японія, Південна Корея, ОАЕ та інші розвинені країни світу, в разі затримки модернізації наших літаків виникає загроза зупинки роботи авіакомпанії. Також планується продовжити заміну російських комплектуючих в наших літаках на вітчизняні та західні”, – відзначили на підприємстві.

“Авіалінії Антонова” – структурний підрозділ провідного українського розробника і виробника авіатехніки ДП “Антонов”, що входить з 2015 року за рішенням уряду до складу держконцерну “Укроборонпром”. За даними компанії, нині її флот налічує сім літаків Ан-124-100 “Руслан” вантажопідйомністю 150 тонн, супертранспортникаАн-225 “Мрія” вантажопідйомністю 250 тонн і Ан-22 “Антей” вантажопідйомністю 60 тонн. Крім того в флот входять легкі транспортні Ан-74Т, Ан-26-100 та Ан-28.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають