9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

“Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами зі Стамбула (Туреччина) в Уаґадуґу (Буркіна-Фасо) і Монровію (Ліберія).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що 113-тонний вантаж у другому рейсі був завантажений за мінімальний час, щоб укластися в жорсткі терміни, які встановили одержувачі вантажу – гірничодобувні шахти.

“Ці два рейси з Туреччини в Африку були ретельно опрацьовані та виконані з максимальним корисним навантаженням на кожному маршруті”, – розповів фахівець комерційного відділу “Авіалінії Антонова” Євген Ківа.

blank

“Авіакомпанія виконала вимогу нашого партнера Skyair Chartering по здійсненню цих авіаперевезень в терміни, встановлені замовником. При виконанні цих рейсів літак здійснив три технічних зупинки для дозаправлення і відпочинку екіпажу: одну – в Алжирі, при виконанні першого рейсу з вантажем вагою 103 тонни, який прямував в Буркіна-Фасо, і дві зупинки в Касабланці, (Марокко) і Тіес (Сенегал), при виконанні другого рейсу з вантажем вагою 113 тонн”, – додав Ківа.

Також повідомляється, що літаки Ан-124-100 оснащені передньою вантажною рампою, яка ідеально підходить для безпечного транспортування важких і великогабаритних вантажів.

“Авіалінії Антонова” відзначають збільшення з початку року попиту на рейси з перевезення вантажів для гірничодобувної промисловості. Тільки минулого місяця авіакомпанія виконала три таких рейсу, доставивши вантаж загальною вагою 370 тонн з Австралії до Латинської Америки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають