9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

“Авіалінії Антонова” перевезли до Словаччини вантаж для боротьби з епідемією коронавірусу

Близько 48 тонн захисних засобів і медикаментів доставив до Словаччини 25 березня 2020 року Ан-124 “Руслан” авіакомпанії “Авіалінії Антонова”, щоб допомогти боротися з епідемією коронавирусу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Літак Ан-124 злетів 23 березня вранці з бази операцій SALIS в аеропорту Лейпциг/Галле і на наступний день прибув в Тяньцзінь, північно-східний Китай. Літак досяг кінцевого пункту призначення в аеропорту Братислави приблизно о 14:40 за місцевим часом 25 березня.

Словаччина, як і Чеська Республіка, використовує можливості програми Strategic Airlift International Solution (SALIS), щоб перевезти термінові медичні захисні засоби з Китаю і впоратися з епідемією.

Ця місія виконувала ті ж завдання, що і недавні місії SALIS COVID-19, здійснені Чеською Республікою. Для цієї місії були виділені додаткові члени екіпажу, щоб забезпечити безперервний переліт назад в Словаччину. Це, разом з введеними спеціальними процедурами, забезпечило максимальну безпеку для всіх учасників під час місії.

Словаччина прийняла жорсткі заходи, в тому числі закриття кордонів, щоб уповільнити поширення хвороби. Ці медичні засоби, в основному маски для обличчя, хірургічні рукавички і захисні костюми, допоможуть зменшити дефіцит і впоратися з нинішньою кризою.

Можливості стратегічних повітряних перевезень стали ключем до того, щоб допомогти союзникам НАТО перекинути медичне обладнання та інші предмети постачання під час кризи COVID19.

Агентство підтримки та закупівель НАТО готове і продовжує підтримувати країни НАТО в їх місіях і операціях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають