9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

«Авіалінії Антонова» перевезли чергову партію гелікоптерів Apache в Індію

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» доставила чотири бойові вертольоти Apache AH-64E з Фінікса, США, на військово-повітряну базу Хіндана в інтересах компанії Boeing.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Ан-124-100 перевіз вертольоти загальною вагою 39 тонн, включаючи демонтовані лопаті ротора, з аеропорту Фенікс-Меса-Гейтвей на індійську авіабазу.

Інженери «Авіаліній Антонова» і «Боїнга» тісно співпрацювали при плануванні місії та в режимі реального часу під час завантаження.

Джон Роланд, менеджер програми Boeing, сказав:

«Команда «Авіаліній Антонова» була чуйна і готова дотримуватися термінів при подачі заявок на отримання складних дозволів на польоти, необхідних для військових вантажів. Авіакомпанія «Антонов» разом з нами отримувала необхідні дозволи, що створило умови для забезпечення безперебійної доставки».

Амнон Ерліх, комерційний директор Antonov Airlines USA, повідомив:

«Ми розробили технологію, яка дозволила найкращим чином використовувати доступний простір під час навантаження для безпечного транспортування вантажу. При плануванні перельоту ми також взяли до уваги високі літні температури в Арізоні. Завантаження почалася в ранні години, щоб уникнути високих температур. Після нічного вильоту місія була завершена протягом 24 годин».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають