9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Березня, 2023

«Авіалінії Антонова» отримали престижну нагороду “Авіаційний бізнес року” від FTA

Українська компанія «Авіалінії Антонова» отримали престижну нагороду “Авіаційний бізнес року” від Вантажної Транспортної Асоціації Великої Британії (FTA)

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу компанії.

«Авіалінії Антонова» отримують нагороду від Вантажної Транспортної Асоціації Великої Британії (FTA) другий рік поспіль.

Цього року разом з «Авіалініями Антонова» в номінації були представлені ще дві компанії, які досягли значних результатів у сфері повітряних перевезень, посівши позиції справжніх лідерів.

На церемонії, яка відбулася в Лондоні, від імені «Авіаліній Антонова» нагороду отримав Майкл Гудісман, директор з бізнес-розвитку британського офісу.

«Авіалінії Антонова» продовжують бити рекорди, утримуючи позиції лідера в інжинірингу, безпеці та наданні послуг замовникам. Ми пишаємося тим, що наші зусилля були відзначені цією нагородою», – зазначив він.

«Ми ставимося до цієї перемоги по-особливому, адже це вже друга нагорода від FTA — минулого року нас відзначили в номінації Повітряного Перевізника Вантажів».

За словами Андрія Благовісного, комерційного директора «Авіаліній Антонова», «Ця нагорода стала визнанням напруженої праці нашої команди в пошуку унікальних рішень, іноді єдино можливих, для наших замовників. Цього року «Авіалінії Антонова» відзначають 30-річчя з дати заснування. Від імені нашої авіакомпанії щиро дякую всім замовникам та партнерам, які підтримували нас не лише цього року, а протягом всієї нашої історії».

Номінація на вручення щорічної нагороди у сфері вантажних перевезень відкрита для всіх компаній, що забезпечують авіаперевезення, включаючи авіакомпанії, аеропорти та наземні служби.

Нагороди FTA – єдині у своєму роді, що відзначають промисловців, які забезпечують перевезення дорожнім, залізничним, морським та повітряним транспортом.

FTA – найбільша торгова асоціація у Великій Британії, члени якої займаються перевезенням товарів дорогами, залізницею, морем, повітрям. Вона представляє інтереси понад 17000 компаній транспортної індустрії – від транснаціональних гігантів до представників малого бізнесу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають