9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

“Авіалінії Антонова” доставили перші американські гелікоптери AH-64E Apache в Індію

Перша партія американських багатоцільових бойових гелікоптерів AH-64E Apache для військово-повітряних сил Індії прибули з США.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ОПК.

Як стало відомо, перші 4 гелікоптери з 22 замовлених Індією Boeing AH-64E Apache Guardian були перевезені на борту українського транспортного літака Ан-124 (авіакомпанії «Авіалінії Антонова» — прим) і прибули на авіабазу Хіндон в Газіабаді 27 липня.

Наразі бойові машини проходять підготовчі процедури перед їх передачею індійським військовим.

«Гелікоптери будуть передані нам після належної збірки в більш пізній термін, після чого вони будуть введені до складу ВПС», — заявив представник Військово-повітряних сил Індії (IAF).

Додаткові чотири «Апача» прибудуть наступного тижня.

Планується, що вісім нових гелікоптерів будуть доставлені на військово-повітряну базу Патханкот у Пенджабі для їх офіційної передачі IAF приблизно у вересні цього року.

Зазначимо, що угоду на придбання 22 AH-64E Apache для ВПС Індії на суму 139,5 млрд рупій (понад 2,1 млрд доларів) була укладена 28 вересня 2015 року.

Варто додати, що подібні перевезення транспортними літаками Ан-124 «Авіаліній Антонова» військової техніки досить часте явище.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають