9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

“Авіалінії Антонова” доставили обладнання для виготовлення вакцин проти COVID-19 з Німеччини до США

Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” на літаках Ан-124 “Руслан” перевезла з Німеччини в США фармацевтичні машини для виробництва вакцин проти COVID-19.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Успішно виконано шість рейсів з аеропорту Франкфурт-Хан (Німеччина) в США, включаючи Балтимор в штаті Меріленд, і Кінгстон в штаті Північна Кароліна”, – йдеться в повідомленні української авіакомпанії.

Відзначається, що кілька польотів проходили в складних погодних умовах, викликаних сніговими бурями.

“Зокрема, з метою безпечної доставки вантажу в одному з рейсів через потужні снігопади довелося змінити аеропорт прибуття з Балтімора на аеропорт Стюарт в штаті Нью-Йорк”, – додали на підприємстві.

Для виконання перевезення машин, кожна з яких важить 100 тонн, були залучені літаки типу Ан-124-100 вантажопідйомністю 150 тонн.

Завантаження та розвантаження здійснювалося за допомогою підйомних кранів і спеціального обладнання, розробленого інженерами “Авіаліній Антонова”.

Замовлення на транспортування обладнання для виробництва вакцини надійшло від компанії DHL Global Forwarding.

“Ці чартерні рейси стали великим проєктом, який ми здійснили разом з “Авіалініями Антонова”, повною мірою виконавши побажання замовника. Протягом останніх кількох місяців виник ряд труднощів, пов’язаних з хуртовиною на східному узбережжі США, які потрібно було подолати. Зокрема, це призвело до того, що одного разу нам довелося швидко змінити аеропорт призначення”, – зазначив головний менеджер DHL Global Forwarding з міжнародних перевезень Крістофер Кляйн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають