9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

Авіакомпанії “Авіалінії Антонова” на літаку Ан-124 “Руслан” перевезли з Індонезії та В’єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що Угода про відкрите небо між Україною і США, яка направлена на сприяння збільшенню обсягу подорожей, торгівлі, розширенню виробничих і економічних зв’язків між двома країнами, дозволила авіакомпанії “Авіалінії Антонова” надати один зі своїх літаків Ан-124-100 для перевезення вантажів в США в найкоротші терміни.

Авіакомпанія перевезла 80 тонн автомобільних запчастин по маршруту з Індонезії та В’єтнаму в Огайо, щоб задовольнити попит з боку виробників транспортних засобів, який росте через відновлення роботи заводів в США.

Спочатку Ан-124-100 взяв на борт 40 тонн деталей в Джок’якарта (Індонезія), а потім – ще 40 тонн в Ханої (В’єтнам).

blank

“Ми спостерігаємо зростання попиту на авіаперевезення автомобільних комплектуючих. Зазвичай завантаження літака Ан-124-100 в різних країнах в рамках одного рейсу не виконуються”, – зазначила фахівець комерційного відділу авіакомпанії “Авіалінії Антонова” Ірина Кияниця.

Виконання рейсу зайняло чотири дні з технічними приземленнями в Японії та на Алясці в США для відпочинку екіпажу і дозаправлення літака.

“Через характер вантажу і завантаження у двох різних країнах планування рейсу вимагало високої точності та ретельності. Всі вантажі були доставлені чітко в призначений термін, щоб підтримати великого виробника автомобілів”, – сказав Адам Грін, засновник і головний виконавчий директор компанії The Flight Lab Aviation Consulting LLC, яка зафрахтувала рейс.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають