9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 13 Квітня, 2021

Авіалінія Антонова виконали 23 рейси в рамках допомоги жертвам тайфуну

 • Авіакомпанія “Авіалінії Антонова” виконала 23 перельоти на протязі місяця, щоб допомогти відновити острів, зруйнований ураганом. Дуже важливим виявилася наявність Договору Відкритого неба між Україною і США.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  За інформацією авіакомпанії, яка працювала в партнерстві з глобальною авіаційною сервісною групою Air Partner, була перевезена гуманітарна допомога та інше обладнання в допомогу острову Сайпан на Північних Маріанських островах, що був спустошений супертайфуном Юту.

  Для перевезень використовувався літак Ан-124-100, що дозволило виконати місію з доставки вантажів і гуманітарної допомоги на острів в західній частині Тихого океану менш ніж за 30 днів.

  Операція була проведена невдовзі після того, як авіакомпанія “Авіалінії Антонова” перевезла велику кількість обладнання і матеріалів на Гуам на літаку Ан-225 “Мрія” після супертайфуна “Мангхут”, також у співпраці з Air Partner.

  «Обидва ці проекти в західній частині Тихого океану виявилися досить складними, враховуючи величезний обсяг товарів, що становить 1500 тонн, і дуже короткі терміни доставки, а також той факт, що обидва пункти призначення знаходилися у віддалених місцях», – сказав Руслан Биковець, керівник Комерційного департаменту, авіакомпанія «Авіалінії Антонова»

  «Ми мобілізували наш Ан-225 для операції на Гуамі і наш Ан-124-100 для місії на Сайпані, тісно співпрацюючи з усіма сторонами, щоб забезпечити успішну доставку вантажу і те, щоб така необхідна допомога досягла постраждалого населення вчасно, – повідомив він також. – Ці два проекти продемонстрували швидку реакцію і гнучкість компанії, а також надійність нашого літака в надзвичайних ситуаціях, щоб впоратися з швидкою доставкою великої кількості вантажу у важкодоступні місця».

  Перша доставка вантажу була здійснена на Сайпан на наступний день після того, як стався тайфун, і авіакомпанія «Авіалінії Антонова» стала першою комерційною авіакомпанією, яка здійснила доставку гуманітарної допомоги.

  Підготовка розпочалася за день до того, як тайфун досяг Північних Маріанських островів. Вантаж містив готові до вживання страви, воду, намети та інші предмети першої необхідності.

  Угода про Відкрите небо між Україною і США, яка надає авіакомпанії право на виконання необмежених рейсів в і з США, дозволяє авіакомпанії «Авіалінії Антонова» перевозити вантажі будь-якого типу з повідомленням всього за кілька годин і без необхідності оформляти заяву про авторизацію Міністерства транспорту США (DoT), що має вирішальне значення в критичних сценаріїв надзвичайних ситуацій, коли розгортання необхідно провести протягом дуже короткого періоду часу.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині України.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  Зараз читають

  Морська охорона ремонтує черговий сторожовий катер «Гриф» на Азовському морі

  Маріупольський загін Морської охорони Державної прикордонної служби України оголосив про закупівлю послуг з ремонту катера «Гриф».

  “Укравтодорі” представив трирічний план трансформації за європейським зразком

  Глава "Укравтодору" Олександр Кубрак представив в ДП "ДерждорНДІ" план трансформації на 2021-2023 роки.Передає Національний...

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...