9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Авіалінії Антонова перевезли шахтне обладнання до Габону

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» виконала рейс, в ході якого перевезла гірничодобувне обладнання з аеропорту Іст-Мідлендс (EMA) у Великобританії в аеропорт Франсвіль (MVB) в Габоні, за дев’ять днів, завдяки власній завантажувальній технології авіакомпанії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Щоб гарантувати точність і ефективність, наземний персонал в EMA використовував спеціальну рампу авіакомпанії «Авіалінії Антонова», розташовану під кутом всього лише три градуси, для завантаження двох гусеничних дробильних машин, і весь процес був завершений за допомогою дистанційного керування.

«Один з наших літаків Ан-124-100 «Руслан» перевіз дві дробильні машини довжиною 18 м, які будуть використовуватися для видобутку корисних копалин в Габоні від імені нашого давнього клієнта, Bolloré Logistics», – сказав Пол Бінглі, комерційний менеджер “Авіаліній Антонова”.

«Оборот проекту тривав всього дев’ять днів, і за цей час нам вдалося знайти економічно ефективне рішення, отримавши спеціальний дозвіл на посадку в другому місті Габону Франсвілі, який знаходиться на 600 км ближче до шахти, ніж столиця Лібревіль.»

blank

Загальна сумарна вага двох машин склала близько 70 тонн, і точність була життєво важливою в процесі навантаження.

«Для цього проекту нам потрібен був лише один політ, оскільки довжина літака Ан-124-100 складає трохи більше 36 м, що робить його ідеальним для двох машин довжиною 18,68 м», – сказав Кріс Грігентін, Директор промислових проектів у Франції Bolloré Logistics.

«Ми регулярно співпрацюємо з авіакомпанією «Антонов», літаки якої надають більш ніж достатньо місця для перевезення негабаритного обладнання, і це ще одна робота, виконана за чудовий час.

«Ми з нетерпінням очікуємо спільної роботи з “Авіалініями Антонова” над майбутніми проектами».

Авіакомпанія «Авіалінії Антонова» в минулому працювала з Bolloré Logistics над декількома великогабаритними проектами та продовжує тісно співпрацювати у сфері авіаперевезень негабаритних і надважких вантажів.

Останні новини:

Зараз читають