9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Авіакомпанії Vietnam Airlines пропонують запустити рейси до Києва

Міністерство інфраструктури України ініціює запуск прямого авіаційного сполучення між Україною і В’єтнамом. Для цього в Ханої українською стороною було презентовано можливості аеропортів Бориспіль і Львів, а також озвучено запрошення для авіакомпанії Vietnam Airlines відвідати нашу країну.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це розповів заступник міністра інфраструктури України Віктор Довгань.

За його словами, відбулися переговори з заступником міністра транспорту В’єтнаму щодо прямого авіаційного сполучення між Києвом і Ханоєм/Хошиміном.

“Зробив презентацію Борисполя і Львова. Запросили делегацію в’єтнамської авіаслужби та Vietnam Airlines до Києва”, – повідомив Довгань, додавши, що візит в’єтнамської делегації в Україну намічений на вересень поточного року.

На питання про те, яка категорія пасажирів повинна буде скласти основу пасажиропотоку, в разі запуску рейсів, Віктор Довгань відповів, що це транзитні пасажири — як в’єтнамці, які зможуть полетіти в країни ЄС через Київ, так і європейці, які летять в Азію через аеропорт Бориспіль.

“З Катаром було так само — не вірили в пасажиропотік. Потрібно буде ще спрощувати візовий режим”, – підсумував заступник міністра інфраструктури.

Нагадаємо, що вперше Vietnam Airlines запропонували розглянути можливість почати польоти в Україну в кінці 2017 року. Vietnam Airlines має рейтинг 4 зірки від агентства Skytrax і входить в авіаційний альянс SkyTeam.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають