9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Авіакомпанія Windrose отримає вісім літаків нового типу для розвитку рейсів по Україні

Авіакомпанія Windrose прийняла рішення про розширення програми внутрішніх рейсів і з цією метою має намір отримати вісім турбогвинтових регіональних літаків.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на avianews.com.

«Авіакомпанія визначила для себе, що найбільш ефективним для забезпечення цієї програми буде оперування літаками ATR 72-600 франко-італійського виробника ATR», – розповіли в «Розі Вітрів».

На даний момент авіаперевізник вже підписав угоду про наміри лізингу восьми ATR 72-600 і планує отримати їх у свій флот протягом 2020-2022 років.

Перші три літаки, які надійдуть в парк, виготовлені у 2016 році й будуть мати компонування, розраховане на перевезення 70 пасажирів.

В даний час «Роза Вітрів» вже розпочала набір бортпровідників для роботи на новому типі літаків.

Більш детальну інформацію про запуск нової програми внутрішніх перевезень в «Розі Вітрів» пообіцяли надати найближчим часом.

Зараз авіакомпанія виконує регулярні внутрішні рейси на лінії Київ-Дніпро і має намір на зимовий період запустити внутрішні рейси Київ-Івано-Франківськ та Дніпро-Івано-Франківськ.

26 листопада комісія Державіаслужба схвалила заявки авіаперевізника на виконання внутрішніх чартерних рейсів з Києва в Запоріжжя, Одесу, Львів, Херсон і Харків з частотою три рази на тиждень і з Києва до Дніпра з частотою п’ять разів на тиждень.

На поточний момент флот «Рози Вітрів», що виконує рейси, включає один A320 і п’ять A321, залучених на чартерних напрямках, і п’ять Embraer 145, які виконують регулярні внутрішні й міжнародні рейси, а також рейси на замовлення авіакомпанії МАУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають