9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Авіакомпанія SkyUp з початку квітня перевезла для України 52 тонни гуманітарних вантажів

За перший тиждень квітня українська авіакомпанія SkyUp Airlines виконала два спеціальні рейси для евакуації українців у безпечні місця за кордоном.

Як йдеться у повідомленні компанії у п’ятницю, рейси виконуються з аеропортів суміжних з Україною країн, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“У рамках запровадженої урядом Португалії програми прийому українців, які рятуються від війни, ми виконали рейс Варшава-Лісабон. Цим рейсом до Португалії евакуювалися 183 громадяни України та 12 їх домашніх улюбленців. Висловлюємо подяку партнерам, завдяки яким вдалося швидко та якісно організувати евакуаційний рейс: хендлінгової компанії LS Airport Services SA, компаніям GALP та ТЗК, які забезпечили заправку літака у Лісабоні та Варшаві, а також Віктору Пухарському та Посольству України в Португальській Республіці”, – йдеться на сторінці SkyUp.

Ще одним рейсом, виконаним, 7 квітня, Кишинів – Тель-Авів, українські біженці вирушили до Ізраїлю.

На 25 квітня авіакомпанія запланувала ще один евакуаційний рейс Варшава-Лісабон, а з 26 квітня перевізник готується розпочати евакуаційну програму з Польщі до Швеції.

Крім того, на бортах SkyUp перевозиться і гуманітарна допомога.

“У квітні ми вже доставили майже 52 тонни гуманітарного вантажу з Лісабона та Тель-Авіва до Кишинева, Любліна та Варшави. До складу вантажу увійшли теплі речі, ковдри, підгузки, засоби гігієни, медикаменти, продукти харчування, а також шоломи для тероборони”, – зазначили у компанії.

Зазначимо, що рейси, призначені для евакуації людей з України до мирних країн, у компанії виконують з березня, як і перевезення гуманітарних вантажів.

Останні новини:

Зараз читають