9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

Авіакомпанія SkyUp базуватиме літак в Запоріжжі та відкриє нові рейси

Авіакомпанія SkyUp Airlines буде базувати літак в КП «Міжнародний аеропорт Запоріжжя». Літак розрахований на 189 пасажирів. Запорізький аеропорт став третім в Україні, де компанія базує літаки для виконання як регулярних, так і чартерних рейсів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Про це під час наради в Запорізькій міській раді сказав гендиректор авіакомпанії SkyUp Airlines Євген Хайнацкий.

За його словами, кожен базовий літак, це запорука відкриття нових маршрутів, створення додаткових робочих місць.

“Будемо шукати льотний склад, набирати борт-провідників. Співробітників ми будемо шукати в вашому місті. Якщо ми базуємо літак, то робимо це для того, щоб розвиватися. Ми плануємо відкривати нові рейси. У наступному році ми плануємо відкрити близько 10 міжнародних напрямків, в тому числі і чартерних”, — сказав Хайнацкий і додав, що нові рейси з’являться й із Запоріжжя.

Авіакомпанія зацікавлена ​​в розширенні співробітництва з Запоріжжям.

“Ми задоволені якістю ремонту злітно-посадкової смуги, адже для нас на першому місці безпека. Саме тому відкриваємо нові рейси із Запоріжжя. Уже почалися польоти в Київ, Шарджу (ОАЕ). У грудні почалися рейси в Тель-Авів. Ми бачимо ваше бажання розвивати аеропорт, давайте розвиватися разом”, – заявив Євген Хайнацкий.

Наступним кроком співпраці авіакомпанії SkyUp стане відкриття нових регулярних рейсів, про що було повідомлено на прес-конференції. Це будуть рейси в Ріміні (Італія), Іракліон (Греція), Батумі (Грузія), Ларнаку (Кіпр), Бургас (Болгарія). Вони почнуть виконуватися навесні наступного року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають