9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Авіакомпанія LOT почала літати в Сімферопольському районі польотної інформації під відповідальністю України

Польська авіакомпанія LOT почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ) під відповідальністю України.

Про це повідомив в.о. директора Державного підприємства обслуговування повітряного руху України Андрій Ярмак у Фейсбуці, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Він додав, що цю частину повітряного простору під відповідальністю України почали активніше використовувати вантажні авіакомпанії, зокрема Cargolux, що здійснює польоти на великих літаках типу Boeing 747.

Як повідомлялося, у серпні 2020 року Агентство Європейського Союзу з безпеки польотів (European Aviation Safety Agency, EASA) опублікувало оновлений Інформаційний бюлетень з безпеки польотів стосовно безпечного використання 6 маршрутів (L851, M856, M860, M854, M435, M861). Ці маршрути EASA рекомендує користувачам повітряного простору використовувати для планування польотів над Чорним морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху делегована Україні.

З 27 серпня 2015 року Украерорух впровадив спеціальні процедури планування польотів та використання повітряного простору (так званий safety case) із застосуванням поетапного підходу до нормалізації польотів над відкритим морем у Сімферопольському районі польотної інформації.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають