9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

“АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив з Миколаєва судно з рекордною партією металопродукції

Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” вперше відправив морським транспортом з Миколаєва рекордну партію металопродукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На великотоннажне судно Prionas, яке вирушило в Італію, було відвантажено одразу 46 000 тонн металу.

Відзначається, що більшу частину своєї продукції “АрселорМіттал Кривий Ріг” відвантажує споживачам через стивідорну компанію “Нікмет-Термінал” Миколаївського морського порту.

“Глибина біля причалу становить 10,3 метра, що до недавнього часу не дозволяло транспортувати продукцію великовантажними суднами. Продукцію підприємства відвантажували судами вантажопідйомністю до 36 000 тонн. Переступити цю межу допомогло нове рішення – відвантаження в два етапи: безпосередньо з причалу і з рейду (Банку Трутаєва)”, – йдеться в повідомленні компанії.

Спочатку 37 700 тонн металопродукції завантажили біля причалу “Нікмет-Термінал”. Завантаження здійснювали трьома-п’ятьма кранами в грейферному режимі і ковшами на судно Prionas, загальна довжина якого становить 190 метрів.

“Інтенсивність завантаження склала 18000 тонн на добу. Потім судно вивели на зовнішній рейд і за дві доби з барж довантажили решту обсягу в 8 300 тонн за допомогою плавкранів. Інтенсивність завантаження на рейді склала 5000 тонн”, – додали в компанії.

blank

“Завантаження на рейді широко поширене у зернових вантажовідправників. Однак металопродукцію на рейді Миколаєва таким чином завантажили вперше в нашій країні. Тепер ми зможемо транспортувати нашу металопродукцію з “Нікмет-Терміналу” ще й великовантажними суднами. Судно вже прибуло в пункт призначення”, – підкреслила директор з логістики “АрселорМіттал Кривий Ріг” Діана Ведмідь.

Також повідомляється, що транспортування і рейдову перевалку продукції меткомбінату забезпечила компанія АСК “Укррічфлот”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають