9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Грудня, 2021

“АрселорМіттал Кривий Ріг” планує закупити 1200 вантажних вагонів

Металургійний комбінат “АрселорМіттал Кривий Ріг” розглядає можливість ввести в обіг 1200 нових вагонів у 2021-2022 роках. При цьому власний вагонний парк підприємства збільшиться в півтора раза, що дозволить швидше доставляти продукцію покупцям, а комбінат своєчасно забезпечувати сировиною.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“До рішення про велику закупівлю нових вагонів нас підштовхують кілька чинників. В даний час ми нарощуємо відвантаження своєї продукції на експорт. При цьому нас не цілком влаштовує технічний стан вагонної бази в Україні”, – повідомив заступник генерального директора з постачання “АрселорМіттал Кривий Ріг” Бикрам Вірд.

При цьому на підприємстві відзначають, що оновлений вагонний парк забезпечить безпечне і оперативне транспортування продукції меткомбінату до українських портів.

“Ми зможемо планувати свою логістику незалежно від ситуації на ринку залізничних перевезень і наявності вагонів. Це допоможе зменшити витрати на доставлення вихідних та вхідних вантажів. Крім того, власні вагони обходяться дешевше – приблизний термін окупності становить 3-4 роки”, – додав Вірд.

За оцінками підприємства, ініціативи про списання піввагонів з перевищенням нормативного терміну служби, представлені уряду, можуть привести до дефіциту на ринку і великого стрибка цін на перевезення.

“Також деякий прояв дефіциту вагонів традиційно можна очікувати в літньо-осінній період у зв’язку з пожвавленням ринку будівельних вантажів. Тому нам хотілося б розраховувати на власні сучасні вагони й бути більш гнучкими в умовах роботи з “Укрзалізницею” і операторами вантажоперевезень”, – підсумував заступник генерального директора з постачання “АрселорМіттал Кривий Ріг”.

Рухомий склад підприємства призначений для вивезення металопродукції й залізорудної сировини, а також для поставок на підприємство сировини. Основними логістичними заходами є перевезення агломераційної руди та металопродукції, а також назад вхідної сировини – вапняку, вугілля, коксу, коксового дріб’язку. Крім піввагонів, “АрселорМіттал Кривий Ріг” також використовує в вантажоперевезеннях думпкари, платформи, цистерни, котуновози, коксовози та цементовози.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають