9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Ан-225 “Мрія” перевезе медичний вантаж до Польщі

У польській промисловій корпорації KGHM Polska Miedź (великий виробник міді та срібла) заявили про те, що очікують 14 квітня прибуття в країну літака Ан-225 “Мрія” української авіакомпанії “Авіалінії Антонова”. Літак може доставити медичне обладнання для боротьби з коронавірусом.

Про це йдеться в публікації порталу Wnp.pl. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У матеріалі польського видання сказано про те, що в минулу п’ятницю та суботу в Варшавському аеропорту ім. Шопена очікували прибуття чергових рейсів з медичними вантажами з Китаю, призначеними для боротьби з епідемією коронавірусу. Прес-секретар компанії KGHM Polska Miedź Петро Хенчінскі зазначив, що ці поставки організовані згаданою корпорацією. Також він додав, що компанія планує привезти до Польщі найбільший у світі вантажний літак з медичним обладнанням.

“Можу анонсувати, що в цей час ми працюємо над тим, щоб 14 квітня, незабаром після Пасхи, в Польщу прибув найбільший у світі літак Ан-225 “Антонова”, який буде заповнений обладнанням, придбаним KGHM Polska Miedź і Grupa Lotos”, – зазначив він.

Він нагадав, що державні компанії постачають обладнання для боротьби з коронавірусів за дорученням прем’єр-міністра Польщі та за підтримки президента Анджея Дуди. За словами прес-секретаря KGHM, великі партії медичних товарів компанії вдається дістати завдяки багаторічній співпраці з китайською China Minmetals.

Останні новини:

Зараз читають