9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Ан-225 “Мрія” доставив в Україну понад 111 тонн медичного вантажу для лікарень

На аеродром “Гостомель” прибув найбільший у світі транспортний літак Ан-225 “Мрія”, який доставив з Китаю 111,5 тонни гуманітарного вантажу для українських медичних закладів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Відзначається, що медичне обладнання та засоби захисту закупила НАК “Нафтогаз України” за підтримки Офісу Президента та Міністерства охорони здоров’я. Весь перелік техніки та матеріалів узгоджений з МОЗ і буде безкоштовно розподілений між медичними закладами згідно з їхніми потребами.

Зокрема, було придбано 500 тис. захисних медичних костюмів, 700 моніторів пацієнта, 50 мобільних цифрових рентгенапаратів та 50 портативних УЗД-пристроїв.

Вантажі прибули двома рейсами. Першу частину закупленого медичного обладнання та засобів захисту доставив в Україну літак Ан-22 “Антей” (ДП “Антонов”) 4 травня. Сьогодні Ан-225 “Мрія” доправив в Україну понад 320 тис. захисних костюмів.

За словами голови правління НАК “Нафтогаз України” Андрія Коболєва, загальна вартість партії – приблизно півмільярда гривень.

Після завершення санітарно-епідеміологічних процедур відбудеться розвантаження борту та переміщення медзасобів на склад. Найближчим часом вони будуть розподілені між медичними закладами країни як благодійна допомога. Список закладів, що отримають обладнання та захисні засоби, формується за результатами консультацій з МОЗ та керівництвом областей.

Доставлення вантажу відбуватиметься коштом НАК “Нафтогаз України”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають