9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Air Ocean Airlines готує льотчиків на Ан-148 за допомогою “Антонова” та ДАП “Україна”

Підготовка льотного складу для літаків Ан-148-100Е нової української авіакомпанії Air Ocean Airlines проводиться за допомогою спеціалістів ДП ​​”Антонов” та Державного авіапідприємства “Україна”.

Про це, відповідаючи на запитання кореспондента ЦТС, під час презентації авіаперевізника у понеділок, 22 листопада, повідомив директор льотної служби компанії Air Ocean Анатолій Кукса, передає Національний Промисловий Портал.

“Хочу акцентувати увагу на допомозі ДП “Антонов” та ДАП “Україна” у наданні інструкторського персоналу з підготовки наших пілотів. На даний момент пройдено теоретичну підготовку 12 пілотами, які мають досвід польотів на іноземній техніці (аналогічних літаках), 4 пілоти завершили повний курс навчання Інструкторський персонал надано “Антоновим” та ДАП “Україна”. Відповідно до програми введення в дію (екіпажів – ЦТС) ми плануємо до кінця поточного року завершити введення в дію як мінімум 5 екіпажів. З кожним наступним літаком проходитимуть навчання 4-6 екіпажів”, – розповів Кукса.

Директор Air Ocean Микола Мельниченко уточнив, що обидва вказані державні підприємства сприяють у підготовці як льотного складу, так і технічного персоналу. Повний курс навчання льотного складу відбувається в Україні, зокрема тренажерна підготовка пілотів здійснюється на тренажері “Антонова” у Святошинському районі Києва.

blank
Президентський Ан-74ТК-300Д Фото: Апостроф

Зазначимо, що державне авіапідприємство “Україна” здійснює повітряні перевезення найвищих посадових осіб України. Знаходиться у віданні Державного управління справами.

У флоті ДАП “Україна” наразі перебувають два літаки українського виробництва – Ан-148 та Ан-74ТК-300.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають