9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Аеропорт Львів запустив програму міжнародних вантажних перевезень (фото)

Міжнародний аеропорт “Львів” імені Данила Галицького запустив програму міжнародних вантажних перевезень. Відтепер місто поєднане зі столицею Латвії Ригою.

Новиною на своїй сторінці в мережі Facebook поділився відомий український споттер Юрій Таньчин (Yura Tanchyn). Повідомляє Національний промисловий портал.

Перший рейс з вантажем компанії “Укрпошта” був виконаний сьогодні, 3 квітня, за маршрутом Львів — Рига — Львів.

На новому транспортному маршруті працює літак Ан-26 з реєстраційним номером UR-CSK авіакомпанії “Елерон”. Це повітряне судно стало відомим завдяки лівреї, яка була отримана під час зйомок у голлівудському блокбастері “Нестримні” (The Expendables) зі Сильвестром Сталлоне та плеядою інших зірок в головних ролях.

Нагадаємо, цей літак вже декілька місяців перевозить вантажі зі Львова до Дніпра за замовленням компанії “Нова Пошта”. Такі ж рейси періодично виконуються з Львова до Києва.

А на початку січня авіакомпанія “Елерон” заявила про намір виконувати вантажні рейси з Києва до Риги, та за цей час виконала кілька перельотів. Львів поповнив склад міжнародної маршрутної мережі цієї вітчизняної транспортної авіакомпанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають