9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Аеропорт Харків хоче обслуговувати одну з кращих авіакомпаній світу

Харківський аеропорт має намір залучити до співпраці одну з кращих авіакомпаній світу – Qatar Airways. У керівництва повітряної гавані вже є певні напрацювання щодо даного перевізника.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це в інтерв’ю розповів генеральний директор підприємства Володимир Васильченко.

“Ми брали участь в спілкуванні з Qatar Airways разом зі львівським аеропортом, тому надія є. Qatar Airways – найпотужніша, популярна світова авіакомпанія з дуже високим статусом, і у неї є свої плани. Ми сподіваємося, що вона включить в них Харків. У всякому разі, є певні ідеї “, – поділився інформацією Володимир Васильченко.

В цілому, за словами топ-менеджера, аеропорт дуже хотів би активніше розвивати рейси в напрямку країн Середнього Сходу.

“До 2014 року, поки до Харкова літав flydubai, у нас був дуже популярний рейс в Дубай. Був дуже високий ступінь завантаження. Разом з ним в Шарджу літала AirArabia. На жаль, ці рейси були припинені, і потім пішла заборона на польоти з боку деяких авіаційних адміністрацій, зокрема США, чия думка важливо для арабських авіакомпаній. Ми дуже сильно бажаємо відновити ці маршрути. Ми ведемо над цим роботу. У 2018 році FAA (Федеральне авіаційне агентство США) скасував заборони на польоти в наш регіон, відповідно, у нас є привід повернутися до цих розмов. Ми продовжимо спільно з Державіаслужбою України роботу по відновленню польотів. На сьогоднішній день ми відновили частину маршруту, відкривши напрямок на Шарджу разом з авіакомпанією SkyUp”, – розповів Васильченко.

Зазначимо, до виконання сезонних рейсів до Шарджі (ОАЕ) SkyUp приступила з 2 березня. Після завершення ремонту в аеропорту Дубая ці рейси будуть перенаправлені в головний аеропорт ОАЕ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають