9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Аеропорт Харків зустрів мільйонного пасажира з початку 2021 року

Міжнародний аеропорт Харків зустрів мільйонного пасажира у 2021 році. Ним став громадянин Румунії Петер Фаркас, який прилетів рейсом Дортмунд-Харків авіакомпанії Wizz Air.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Борт з мільйонним пасажиром зустріли водною аркою. Біля трапу Петера урочисто привітали представники аеропорту із подарунками. Він отримав сертифікати на квитки від Wizz Air, на VIP-обслуговування у Харківському аеропорту та на відвідування ресторану “Політ” у VIP-терміналі.

Зазначається, що Харківський аеропорт вже досягав мільйонного показника – у рекордному для нього 2019 році. Через пандемійні обмеження пасажиропотік 2020 року був меншим, і ось зараз розвиток знову набирає докарантинні темпи.

“Цього року у нас фактично вдалося повернутися до передкризових показників. Ми вдячні нашим партнерам, авіакомпаніям, які продовжують довіряти нам і літають з Харківського аеропорту, попри складні для тревел-індустрії часи. І, звичайно, ми вдячні пасажирам, які обирають наш аеропорт для своїх подорожей”, – зазначив генеральний директор компанії-оператора міжнародного аеропорту Харків “Нью Системс АМ” Володимир Васильченко.

“Пишаємося, що є частиною цієї події, даруючи мільйонному пасажиру додаткові можливості для подорожей. Сподіваємося побачити ще більше мандрівників на борту нашого молодого та сучасного авіапарку”, – додала менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air Пауліна Госк.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають