9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

Київський арт-об’єкт “Маяк” визнано одним з найкращих світлотехнічних проєктів світу

Арт-об’єкт “Маяк”, який було відкрито у жовтні у Київському інноваційному парку UNIT.City, став переможцем міжнародного конкурсу LIT Lighting Design Awards

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку у facebook засновника Unit.City Василя Хмельницького.

Об’єкт було визнано найкращим у номінації Light Art Project. Маяк – це легка арт-інсталяція, центральною композицію якого є 60-метрова фабрична труба на території колишнього “Київського мотоциклетного заводу. Цей “артефакт” було збережено при будівництві інноваційного парку і тепер він став суспільною пам’яткою, привабливою для всього міста.

Концепція “Маяка” полягає у створенні символу епохи змін в українській історії та економіці. “Маяк” є символом поваги до минулого, землі, на якій він стоїть, та дороговказу у майбутнє. З настанням темряви світло рухається вертикально знизу вгору, відображаючи процес заряду енергії. Для цього був розроблений спеціальний вузол, завдяки якому світло стало м’яким і тьмяним.

Також обладнання дозволяє реалізувати різні сценарії. Окрім основного сценарію з білим світлом, були розроблені програмні варіанти в кольорах національної символіки України та інших держав для можливих зустрічей державних делегацій, а також святкових новорічних програм.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають