9.5 C
Alba Iulia
Середа, 7 Грудня, 2022

Київські архітектори візьмуть участь у конкурсі на створення туристичної пам’ятки в ОАЕ (візуалізація)

Команда архітектурної майстерні з Києва Urbia.Design пройшла відбір для участі в конкурсі на створення знакового туристичного та культурного об’єкта в Еміратах. Об’єкт повинен стати місцем відпочинку жителів містечка і туристів, а також підкреслити природний ресурс ОАЕ.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на abcnews

Створюючи концепцію “Всесвіту птахів” ми хотіли підкреслити, який внесок роблять Емірати, які розташовані на шляху міграції птахів з Азії до Африки, в розвиток і збереження світового природного ресурсу. Крім цього ми хотіли підтримати стратегію Еміратів, спрямовану на те, щоб показати стану з абсолютно іншого боку: місце небувалого природного ресурсу, зелені та тріпотливого ставлення до живих істот, – розповіла керуючий партнер Urbia.Design Надія Стечишина.

Згідно із запропонованою концепцією, об’єкт стане середовищем постійного проживання рідкісних видів птахів під куполом з унікальним мікрокліматом, а також тимчасовим проживанням мігруючих птахів на території прилеглого парку.

Ми придумали місце, де в інтерактивній формі можна зануритися у світ природи, відчути себе птахом, зробивши політ, гуляти під куполом в оточенні тропічної зони, а також дізнатися, як кожен особисто може внести свій внесок в збереження екосистеми, – зазначила Надія Стечишина.

За словами архітекторів Urbia design, цей оазис в пустелі також надасть можливість прогулятися в тіні, запропонує всі види ресторанів та надасть можливість відпочити під тентами в оточенні води.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають