9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Київські архітектори візьмуть участь у конкурсі на створення туристичної пам’ятки в ОАЕ (візуалізація)

 • Команда архітектурної майстерні з Києва Urbia.Design пройшла відбір для участі в конкурсі на створення знакового туристичного та культурного об’єкта в Еміратах. Об’єкт повинен стати місцем відпочинку жителів містечка і туристів, а також підкреслити природний ресурс ОАЕ.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на abcnews

  Створюючи концепцію “Всесвіту птахів” ми хотіли підкреслити, який внесок роблять Емірати, які розташовані на шляху міграції птахів з Азії до Африки, в розвиток і збереження світового природного ресурсу. Крім цього ми хотіли підтримати стратегію Еміратів, спрямовану на те, щоб показати стану з абсолютно іншого боку: місце небувалого природного ресурсу, зелені та тріпотливого ставлення до живих істот, – розповіла керуючий партнер Urbia.Design Надія Стечишина.

  Згідно із запропонованою концепцією, об’єкт стане середовищем постійного проживання рідкісних видів птахів під куполом з унікальним мікрокліматом, а також тимчасовим проживанням мігруючих птахів на території прилеглого парку.

  Ми придумали місце, де в інтерактивній формі можна зануритися у світ природи, відчути себе птахом, зробивши політ, гуляти під куполом в оточенні тропічної зони, а також дізнатися, як кожен особисто може внести свій внесок в збереження екосистеми, – зазначила Надія Стечишина.

  За словами архітекторів Urbia design, цей оазис в пустелі також надасть можливість прогулятися в тіні, запропонує всі види ресторанів та надасть можливість відпочити під тентами в оточенні води.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракетний комплекс «Вільха» для ОАЕ

  Київське державне КБ «ЛУЧ» вже виготовляє ракети комплексу «Вільха» на замовлення Об’єднаних Арабських Еміратів (ОАЕ).

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий...

  В Україні створять міжнародний центр підготовки пілотів

  Збройні сили України разом із закордонними партнерами розглядають доцільність створення в Україні міжнародного центру підготовки пілотів.