9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

Кувейт інвестує в українську систему лікування раку

Кувейт зацікавився досвідом України у впровадженні медичної реформи

Кувейтський фонд арабського економічного розвитку (КФАЕР) готовий надати Україні кредит під інвестиційні проекти в області лікування раку та трансплантації кісткового мозку.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Кабінету міністрів України.

Ні для кого не секрет, що саме ці питання найбільш болючими для нашої системи охорони здоров’я. Наприклад, в цьому році на програму Лікування за кордоном з держбюджету було витрачено близько 580 млн грн. Саме тому потрібні інвестиційні проекти, які б розвивали трансплантації в Україні, – зазначив після зустрічі з КФАЕР заступник міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк.

Відомо, що кувейтська сторона планує реалізацію медицинської реформи, тому зацікавилася досвідом України. За словами заступника Міністра охорони здоров’я Кувейту, система повинна бути максимально ефективною незалежно від того, скільки грошей країна виділяє на медицину. Саме тому він вважає пріоритетом розвиток первинної ланки і цікавиться українським досвідом.

Нагадаємо, що з другої половини 2019 року в Україні буде працювати програма “Безкоштовна діагностика”. У напрямку сімейного лікаря українці зможуть проходити рентген, УЗД, мамографію, ехокардіографію серця, аналізи і діагностичні дослідження в будь-якому медзакладі за вибором пацієнта, який бере участь в програмі. Оплачувати послуги буде Національна служба здоров’я.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають