9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Конвертоплани армії США V-22 Osprey пролетіли над Києвом в рамках міжнародних навчань (відео)

Ланка американських конвертопланів пройшлась вздовж річки Дніпро від моста імені Патона, повз арку Дружби Народів, пролетіла над новим Подільським мостом та попрямувала на північ — до Оболоні. Через декілька хвилин літальні апарати пролетіли зворотнім маршрутом.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Це, як повідомило Посольство США в Україні, сталось близько 12.30 за Київським часом у середу, 23 вересня, біля Арки Дружби Народів та вздовж Дніпра. Кадри польоту зняв кореспондент Defense Express.

Водночас польоти транспортних літаків ВПС США MC130J могли спостерігати мешканці Херсону, Запоріжжя, Дніпра, Полтави та Черкас.

Літальні апарати Osprey CV-22 та MC 130J зі складу збройних сил Сполучених Штатів Америки прибули в Україну та беруть участь у стратегічних командно-штабних навчань “Об’єднані зусилля-2020”, як знак підтримки іноземних партнерів у протистоянні України збройній агресії з боку РФ.

Нагадаємо, що ряд спільних військових навчань України та країн НАТО проходять як на території України, так і ряду європейських країн на тлі проведення в РФ масштабних стратегічних навчань “Кавказ-2020”.

Заглавне фото новини: Радіо Свобода.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають