9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Конфісковане у втікача Курченко майно в Харківській області передали державі

Конфісковані в українського бізнесмена Сергія Курченка в Харківській області приміщення в спортивному комплексі “Металіст” і тренувальна база в селищі Високе були повернуті у власність держави.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-видання “Гордон“.

“Реєстрація приміщень по вулиці Плеханівській, 65 (адреса спорткомплексу “Металіст”) на сьогодні завершена, вони внесені до Державного реєстру нерухомого майна. Це VIP-сектор, підтрибунні приміщення південної та північної трибун, футбольна академія. Також 3 січня зареєстрували базу в Високому”, – повідомили в Харківській ОДА.

У квітні 2018 року Кабмін затвердив передачу стадіону “Металіст” в управління Харківської ОДА. У розпорядженні уряду №234-р від 11 квітня говорилося, що в управління ОДА передали майно і корпоративні права, які були конфісковані у ПАТ “Футбольний клуб “Металіст”, ТОВ “Металіст Холдинг” і ТОВ “Металіст Арена”.

У грудні 2019 року голова облдержадміністрації Олексій Кучер заявив, що конфіскована власність Курченко в Харківській області не була прийнята в управління ОДА, фактично цим майном користувалися треті особи.

Курченко — український бізнесмен-втікач, власник групи компаній ВЕТЕК і медіахолдингу UMH Group. Після зміни влади в лютому 2014 року він залишив Україну та отримав російське громадянство. Відносно Курченко українські правоохоронці розслідують кілька кримінальних проваджень, в Україні він оголошений в розшук.

У 2012 році Курченко купив ФК “Металіст” у харківського бізнесмена Олександра Ярославського. У 2016 році клуб через фінансові проблеми припинив участь в чемпіонаті України з футболу. До цього харків’яни входили в топ-3 найкращих команд України.

Останні новини:

Зараз читають