9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Комунальники Біляївки Одеської області отримали нову вітчизняну комбіновану техніку

У грудні Біляївська громада збагатилась на ще одну комунальну техніку: машину дорожну комбіновану на шасі МАЗ-4381N2. Її придбали за кошти державної субвенції на розвиток інфраструктури та дольової участі міського бюджету.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Біляївка.city.

Техніку називають комбінованою, бо вона може виконувати декілька важливих функцій. Яких саме, розповів директор КП “Наш Дім”, Володимир Лисенко.

Машина обслуговуватиме дороги з асфальтобетонним і цементобетонним покриттям. За словами Володимира Лисенка, перша її функція – розсипання піску. Це актуально під час ожеледиці.

Пісок засипатиметься у спеціальний резервуар, яким обладнана машина. До речі, в ній є ще спеціальні решітки, які не дозволятимуть потрапляти до резервуара великих фракцій.

Друга функція – підмітати дорожнє покриття. Адже техніка оснащена спеціальною щіткою. Третя функція – полив дороги. В комплектації є цистерна і насос, який перекачуватиме воду до розпилювачів, які знаходяться попереду кабіни.

Також до машини можна приєднувати відвал, що дасть можливість розчищати сніг.

“Це не означає, що машина замінить усю робочу силу комунальників, – зазначає керівник підприємства. – Техніка просто зменшить навантаження на них. Оскільки вулиць в Біляївці та громаді багато, без працівників, які розчищатимуть сніг і розкидатимуть пісок з причепа під час ожеледиці, нам не обійтись”.

На разі підприємство готує документи, щоб зареєструвати машину у МРЕВ, отримати номерні знаки. Щодо водія, то вже є людина, яка зможе працювати на цій техніці, а в інший час на другій комунальній машині.

Останні новини:

Зараз читають