9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 7 Лютого, 2023

Компанія “Нібулон” продовжує оновлювати свій автопарк

«Нібулон» придбав партію тракторів Fendt 1038.

Начальник інженерно-сервісної служби компанії «Нібулон» Роман Кузьмін повідомив, що компанією вже укладені і виконуються угоди про постачання семи тракторів Fendt 1038. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на «АгроПравда».

Основні переваги нової техніки – висока потужність і мінімальну витрату пального при максимальній продуктивності. І звичайно ж кращі умови для роботи операторів, що для нас особливо важливо. Один трактор Fendt тисячі тридцять вісім по продуктивності здатний замінити два трактора минулих випусків, що значно поліпшить продуктивність і скоротить агротехнічні терміни виконання польових робіт, – повідомив Роман Кузьмін

На сьогоднішній день в компанії вже працює 66 тракторів Fendt 824, придбаних в рамках кредиту Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Протягом 20 років німецькі трактора проходили широкомасштабні випробування в реальних грунтово-кліматичних умовах українського сільського господарства. Завдяки тісній співпраці з компанією-виробником, протягом експлуатації техніки ми висловили свої побажання, і вони були враховані при виготовленні наступних моделей тракторів. Ми з гордістю повідомляємо, що за ці роки техніка відпрацювала до 35000 мотогодин і до сих пір залишається в хорошому технічному стані, – прокоментували в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають