9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Компанія BASF ініціює реставрацію об’єктів Шарівського палацово-паркового комплексу на Харківщині

Компанія BASF вперше в Україні ініціює реставрацію архітектурної пам’ятки національного значення.

Про це повідомляє прес-служба компанії, пережає Agravery.

Цього року агропідрозділ компанії BASF починає реставрацію об’єктів вхідної групи Шарівського палацово-паркового комплексу, видатної пам’ятки української архітектури XIX ст., що розташована на Харківщині. На реалізацію проекту компанію надихнули переваги та назва препарату Архітект™, який BASF вперше представив українському ринку у 2017 році.

Проект стане можливим завдяки українським аграріям, які вже давно чекали на появу Архітект™, знають про великий потенціал препарату та починають активно застосовувати його на своїх полях. Інноваційний продукт для захисту соняшника комбінує характеристики морфорегулятора та фунгіциду, оптимізує архітектоніку рослини. Унікальні переваги препарату надихнули ініціаторів проекту подбати не лише про українські лани соняшнику, але й про одну з українських архітектурних пам’яток, привернути увагу до проблеми збереження та відновлення нашої історичної спадщини. Саме тому 25 гривень від продажу кожного літру Архітект™ будуть перераховані на проведення реставраційних робіт обраних об’єктів.

Глобальна мета BASF полягає не лише у відновленні одного архітектурного об’єкту. Ми сподіваємося привернути увагу українців та всього світу до проблеми збереження національно-культурного багатства, — коментує Тіберіу Діма, керівник агробізнесу BASF в Україні, Молдові та країнах Кавказу.

Реставрація об’єктів здійснюється у партнерстві з проектом «Знайдено в Україні» в рамках ініціативи «12 вартових». Автори проекту переконані, що початок реставрації такої історично-культурної пам’ятки — важливий крок до відродження туристичної культури України, розвитку відповідального ставлення до національної спадщини, як архітектурної, так і аграрної.

За 4 роки ми проїхали Україною близько 250 тис. км, відвідали кожен старий замок, побували біля кожної зруйнованої фортеці. Самотні будівлі, нікому не потрібні та покинуті, стоять на останньому витку свого розвитку. У 2017 році ми ініціювали проект “12 вартових”. Його мета — зберегти 12 українських замків, яким загрожує руйнування. Ми прагнемо відзначити цю проблему та залучити всі необхідні ресурси, щоб зупинити масштаб архітектурних втрат. Я дуже вдячна компанії BASF та передовим аграріям країни за теперішній та майбутній вклад кожного в реалізацію нашої спільної цілі, — коментує автор проекту «Знайдено в Україні» Лала Тарапакіна.

blank

BASF — німецький хімічний концерн зі штаб-квартирою у Людвіґсгафені (Рейнланд-Пфальц). BASF є найбільшою у світі компанією хімічного спрямування, концерн виробляє широкий спектр продуктів: пластик, фарбу, косметику, харчові добавки, технічні та будівельні хімікати, засоби агрохімічного захисту рослин тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають