9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

Київенерго розпочав підготовку двох ТЕЦ і заводу “Енергія” до нового опалювального сезону

ПАТ “Київенерго” на тлі продовження договору на управління ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальним заводом “Енергія”, яке Київрада не змогла передати в експлуатацію нового КП “Київтеплоенерго”, вирішило готувати ці дві ТЕЦ і завод до нового опалювального сезону.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на elektrovesti.net.

З огляду на продовження терміну управління” Київенерго “столичними ТЕЦ і сміттєспалювальним заводом” Енергія “до 31 липня 2018 року, згідно з рішенням Київської міської ради від 24 квітня, забезпечення стабільної роботи стратегічно важливих енергооб’єктів та їх підготовка до нового опалювального сезону здійснюється фахівцями ПАТ “Київенерго” , – заявили в компанії, розповівши про роботи, які зараз проводять на об’єктах.

Також зазначається, що 1 травня “Київенерго” завершило перший етап передачі комунального майна – тепломереж, котелень і сервісних функцій теплопостачання – і перекладу персоналу в КП “Київтеплоенерго”. Зазначено, що підприємство “направляє всі ресурси” на те, щоб другий етап – передача теплоелектроцентралей і заводу “Енергія” – “пройшов зі збереженням безперебійності технологічного процесу”.

ПАТ “Київенерго” повністю готове до передачі відповідних енергоактивів на баланс комунального підприємства “Київтеплоенерго”. Продовження договору на управління енергооб’єктами міської влади з” Київенерго “було обумовлено необхідністю отримання відповідних ліцензій і тарифів комунальним підприємством “Київтеплоенерго”, – відзначили в компанії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають