9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Китайські компанії мають намір інвестувати у спиртову галузь України

В Державній  інноваційній фінансово-кредитній  установі  (ДІФКУ)  відбулася робоча зустріч менеджменту ДП «Укрспирт», керівництва Установи та представників  інвестиційних китайських компаній з  приводу державно – приватного партнерства та інвестицій у спиртову галузь України.

Китайську сторону представляла компанія BEIJING HUAFU ENGINEERING., LTD яка спеціалізуєьтся на машинобудівництві та переробних галузях та інвестиційний фонд GREEN BOND Investment. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Укрспирту.

Державно-приватне партнерство у фінансуванні проектів, із залученням китайських інвестицій та використанням інноваційних вітчизняних розробок – може стати саме тим дієвим механізмом-каталізатором, який надасть поштовху розбудові інвестиційного ринку України.

В рамках заходу, представники ДП «Укрспирт»  виступили з презентацією інвестиційного плану розвитку галузі та   про механізми фінансової участі  у процесах інвестування, а також про потенційні перспективи такої співпраці.

Китайські інвестори  проявили зацікавленість до  вітчизняної спиртової  промисловлсті.

Голова правління Володимир Ставнюк розповів про зростання позитивної тенденції бізнес обміну в україно-китайських відносинах, зазначивши, що Китай залишається одним з найбільших стратегічних партнерів України.

Ми закликаємо інвестувати в Україну і активно користуватися можливостями  Державної інноваційної фінансово -кредитної установи. Ми ж, як державна установа, будемо докладати максимум зусиль для розвитку україно-китайських відносин, поглибленню двосторонніх обмінів та співробітництва в різних сферах, та зміцнення взаєморозуміння та дружби між народами наших країн.

У 2018 році ДП «Укрспирт» потребує 300 млн. грн. інвестицій для модернізації виробничих потужностей.

Знос основних засобів складає 75 % ,  до арешту рахунків підприємству вдалося інвестувати в переобладнання виробництва близько 65 млн.грн.

Завдяки чому зявилася можливість забезпечення виконання експортних контрактів до Польщі, Туреччини, Німеччини,  налагодити  випуск нових видів товарної продукції для парфюмерноі галузі та біопалива власної марки.

Останні новини:

Зараз читають