Хто серед лідерів: аналітики представили ТОП кращих виробників поршневих компресорів

606
blank

Сьогодні якісний повітряний компресор можна вважати невід’ємним елементом будь-якого ремонтного чи будівельного майданчика, автомобільної майстерні чи дорожньо-ремонтної організації. Цей пристрій здатен з легкістю впоратися з найрізноманітнішими завданнями: наприклад, підкачуванням автомобільних шин, продуванням металевих та пластикових труб різного діаметру, а також нескладними оздоблювальними процесами.

На ринку будівельної та ремонтної техніки можна знайти десятки різновидів поршневих компресорів від популярних та маловідомих сучасних виробників. Аналітики проаналізували споживацький попит та представили рейтинг з 5 найкращих виробників компресорів.

ТОП-5 найкращих виробників якісних та потужних поршневих компресорів

  1. Atlas Copco – всесвітньо відома корпорація шведського походження, яку визнано одним з найкращих у світі виробників різноманітних електричних та вакуумних інструментів. Може похвалитися вражаючою історією та беззаперечною репутацією. З’явилася на ринку ще в далекому XIX столітті й по сьогоднішній день тішить своїх прихильників надійною, довговічною та високоефективною продукцією, яка підходить і для професійного, і для побутового використання.
  2. Metabo – німецька якість на довгі роки. Багатопрофільна компанія з майже віковою історією. Головні напрями діяльності – виготовлення електроінструментів, деревообробної техніки та пневматичних пристроїв. Дізнатися, як виглядають та для чого призначені компресори Metabo можна на https://www.moyo.ua/.
  3. WERK – китайська торгова марка, яка руйнує всі усталені стереотипи про низьку якість техніки китайського походження. Виготовляє надійні, довговічні та функціональні поршневі компресори з середньої цінової категорії. Належить до тих компаній, які приділяють максимум уваги дотриманню техніки безпеки та виробничих стандартів на різних етапах виготовлення продукції.
  4. Patriot – американська компанія, яка за час існування перенесла величезну кількість різноманітних змін, ребрендингу та перейменувань. Наразі займається виготовленням потужної садової та ремонтної техніки (у тому числі і поршневих компресорів). Має виробничі потужності у різних країнах світ (Італії, Росії, Китаї).
  5. Fubag – один з небагатьох сучасних виробників інструментів, які приділяють однакову кількість уваги якості та зовнішньому вигляду своїх розробок. У всіх продуктах компанії можна впізнати єдиний стиль, який приваблює величезну кількість споживачів. Крім того, техніка Fubag відрізняється надійністю та довговічністю.

До ТОПу потрапили виробники, які займаються виготовленням поршневих компресорів з різних цінових категорій, тому знайти серед них саме «свою» марку зможе кожен бажаючий.