9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Інженерні війська Сухопутних військ вже п’яту добу допомагають у ліквідації пожежі в зоні відчуження (відео)

До ліквідації пожежі у зоні відчуження залучено 30 військовослужбовців та 9 одиниць важкої інженерної техніки Збройних Сил України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

Як повідомляє Командування Сил підтримки Збройних Сил України, в гасінні пожежі службам ДСНС допомагають 7 броньованих шляхопрокладачів БАТ-2 та 2 інженерні машини розгородження ІМР-2.

Відзначається, що протягом п’яти діб силами інженерних військ Збройних Сил України під час ліквідації наслідків пожежі в Зоні відчуження в районі м. Чорнобиль обладнано 25 кілометрів під’їзних шляхів до осередків пожеж, 165 кілометрів мінералізованих смуг шириною 4 метри для зупинки розповсюдження пожежі, розширено 6 кілометрів доріг.

До ліквідації пожежі у Чорнобильській зоні залучено інженерні війська ЗС України

До ліквідації пожежі у зоні відчуження залучено 30 військовослужбовців та 9 одиниць інженерної техніки Збройних Сил України, повідомиляє Командування Сил підтримки Збройних Сил України. Зокрема, 7 броньованих шляхопрокладачів БАТ-2 та 2 інженерні машини розгородження ІМР-2.Протягом трьох діб силами інженерних військ Збройних Сил України під час ліквідації наслідків пожежі в Зоні відчуження в районі м. Чорнобиль обладнано 25 кілометрів під’їзних шляхів до осередків пожеж, 165 кілометрів мінералізованих смуг шириною 4 метри для зупинки розповсюдження пожежі, розширено 6 кілометрів доріг.Також в Овручському районі Житомирської області військовими інженерами обладнано 17 кілометрів мінералізованих смуг шириною 4 метри.

Опубліковано Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine Понеділок, 20 квітня 2020 р.

Також в Овруцькому районі Житомирської області військовими інженерами обладнано 17 кілометрів мінералізованих смуг шириною 4 метри.

Нагадаємо, нові загоряння виникли 16 квітня цього року. Суха та вітряна погода ускладнила ліквідацію поширення вогню, тому глава ДСНС Микола Чечоткін звернувся до керівництва ЗСУ з проханням допомогти рятувальникам загасити лісові пожежі у Житомирській області та Зоні відчуження.

За рішенням командувача Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Олександра Сирського 17 квітня 2020 року на допомогу пожежникам було направлено важку інженерну техніку разом з військовими екіпажами.

На цей час військовослужбовці працюють над локалізацією пожежі на визначених ділянках. Загрози для критичних об’єктів немає.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають